خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سخنرانی حجت السلام قهرمانی در هیات ابولفضلی روستای آرم

  به گزارش خبرنگار روســـتای آرم/ حمید یوسف زاده فرمانده پایگاه شهید نامجو روستای آرم، ضمن گرامیداشت دهه و فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیر آمیز امریکا و حکومت دیکتاتورى پهلوی از این مملکت برکنده شود.  

  وی با بیان این که این نشست به منظور شناخت آسیب های جامعه باحضور دوستانی از حوزه مقاومت بسیج حضرت نوح و سخنرانی حجت السلام قهرمانی در هیات ابولفضلی روستای آرم در شب پنج شنبه برگزار شد تأکید کرد: ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست‌ و دوم بهمن، دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب‌نشینی کرده است.

   

    فرمانده پایگاه شهید نامجو/ با بیان این که برگزاری برنامه های دهه فجر در راستای تبیین اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: اعضای کمیته ستاد دهه فجر شهرستان محمودآباد باید به وظایف و مسؤولیت های خویش به خوبی آگاه بوده و نسبت به دسیسه های دشمن آگاه باشند. 

  حمید یوسف زاده در پایان گزارش با اشاره به این که دهه فجر امسال در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود، گفت: باید از ظرفیت دهه فجر برای حضور پرشور مردم در انتخابات بهره مند شویم.  

  با تشکر: عزیزاله پهلوانی (مدیر سایت روستای آرم)     


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : انقلاب ,اسلامی ,برگزار ,بیان ,روستای ,انقلاب اسلامی ,شهید نامجو ,پایگاه شهید ,یوسف زاده , حمید یوسف ,
  سخنرانی حجت السلام قهرمانی در هیات ابولفضلی روستای آرم

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر